top of page

   IzzyRest

darmowy program dla restauracji, pubu, kawiarni

izzyRest jest zintegrowanym systemem do zarządzania i obsługi wszystkich aspektów związanych z działalnością gastronomiczną. System ten został stworzony do wykorzystania zarówno przez małe pojedyncze punkty sprzedaży, duże restauracje, jak i całe sieci gastronomiczne oraz hotele.

 

izzyRest pracuje w przyjaznym środowisku Windows, wykorzystując wszystkie jego korzyści – obsługę myszą oraz technologię drag&drob co ułatwia m.in. budowanie receptur, definiowanie towarów i produktów, dowolność konfiguracji wyświetlanych okien czy grupowanie danych. Aplikacja współpracuje z programem Bilans oraz jest w pełni zintegrowana z programem Hotel On Line. Program ten znacząco usprawni działanie całego gastronomicznego biznesu oraz, dzięki pełnemu bezpieczeństwu wraz z kontrolą nad przepływem towarów i środków finansowych w firmie, zaoszczędzi czas i pieniądze. Sprawdzi się w dużych restauracjach, pizzeriach aż po małe puby i bary.

Podstawowe funkcje

Program IzzyRest jest dziełem wieloletniej pracy naszych programistów i sztabu praktyków w gastronomii. Program jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do zmieniających się warunków prowadzenia działalności. Wyróżnia go mnogość darmowych modułów. 

Funkcje ekranu POS

Program IzzyRest może działać na dowolnym komputerze z systemem Windows. Dzięki pełnemu wykorzystaniu doskonałej technologi SQL system pracuje z ponadprzeciętną prędkością nawet na tanim sprzęcie o niskich parametrach, co znacznie przyspiesza pracę obsługi na stanowisku POS i pozwala szybko przemieszczać się między modułami

Funkcje biurowe

Pulpit administracyjny w programie jest idealnym kompromisem między funkcjonalnością a prostotą obsługi. Dzięki temu czas poświęcony na obsługę biurową jest minimalizowany przy zachowaniu pełnej kontroli nad wszystkim co dzieję się w lokalu. 

 

 

 

 

Funkcje finansowe

Możliwość tworzenia receptur umożliwia pełną kontrolę nad kosztami wytworzenia produktów. Dzięki temu rozwiązaniu aplikacja na bieżąco informuje właściciela zarówno o realnych zyskach jak i zbednych kosztach, które należy wykluczyć. 

Darmowy program IzzyRest IŁ

Program IzzyRest IŁ jest jedyną aplikacją dla restauracji w pełni darmową przez rok od rejestracji. W celu pobrania i instalacji programu wystarczy wypełnić formularz. Zaawansowanych restauratorów zachęcamy do zapoznania się z ofertą płatnych wersji. 

Please reload

bottom of page