Komputery POS

                    Ekrany dotykowe i Kasy Gastronomiczne

Na tej stronie umieścilismy sugestie dotyczące sprzetu jaki może potrzebować. Aby pobrać pełną ofertę z aktualnymi cenami wystarczy wypełnić formularz. Katalog trafi automatycznie na Twój adres e-mail. 

Terminal POS to komputer dedykowany do pracy w miejscu sprzedaży. Skrót POS pochodzi od angielskiego zwrotu Point of Sale oznaczającego punkt sprzedaży. Umieszczenie w punktach sprzedaży terminali POS z ekranami dotykowymi rewolucjonizuje sposób obsługi Klienta. Dzięki nim goście są obsługiwani szybciej i sprawniej. Ekrany dotykowe oszczędzają czas potrzebny na szkolenie pracowników oraz gwarantują efektywną pracę. Rezultatem jest zwiększenie sprzedaży, obniżenie kosztów działania i wzrost zysków restauracji. Ich niewątpliwą zaletą jest specjalna obudowa odporna na czynniki zewnętrzne i mała ilość zajmowanego miejsca.

Monitory dotykowe dzieki niskiej cenie są równie popularne jak zintegrowane terminale POS. Do zestawu można zastosować tańsze komputery stacjonarne o wysokich parametrach. Elo to największy producent monitorów dotykowych na świecie, wszystkie monitory przystosowane są do pracy ciągłej 24/7 i posiadają 3 letnią gwarancję. Dzięki zestawom promocyjnym z drukarkami fiskalnymi możemy zaproponować cenę nawet o 40% niższa niż w innych krajach UE. 

 

 

Jednostki centralne przydają się do zestawów z monitorami dotykowymi i jako serwery. Szczególnie polecamy sprzęt poleasingowy tańszy nawet o 70% od cen nowego sprzętu. Specjalistyczne komputery przemysłowe są nie tylko tanie, ale także wydajne i wytrzymałe. Sprzedajemy jest wraz z dodatkową gwarancją. Co więcej, wyposażamy je w legalne oprogramowanie, którego wartość rynkowa przewyższa cenę samego komputera. 

Tablety z systemem Android to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają taniego rozwiązania. Dzięki zaawansowanej technologi sprzęt o bardzo wysokich parametrach można zakupić za symboliczną kwotę. Przydadzą się użytkownikom aplikacji Posbistro i Gastro do przyjmowania zamówień odbierania zamówień na ekranie w kuchni i obsługi panelu kontrolnego, Każdy tablet można umieścić na stojaku, dzięki temu rozwiązaniu powstawje tanie stanowisko POS o bardzo dobrych parametrach.

Kasy gastronomiczne firmy Posnet mają funkcje obsługi drukarek bonowych, dzięki takimu rozwiązaniu nie ma potrzeby posiadania komputera ani specjalistycznego oprogramowania. Rozwiązanie szczególnie polecane mniejszym lokalom. 

Drukarki fiskalne Posnet mają możliwość komunikacji sieciowej i współpracują ze wszystkimi systemami sprzedażowymi. Mają możliwość drukowania graficznego loga na paragonie. Posiadają kopię elektroniczną paragonu i obcinacz papieru. 

Termiczne drukarki paragonowe umożliwiają wydruk bonu dla kucharza lub barmana i faktur VAT. Można je połączyć poprzez port USB lub ETHERNET bezpośrednio z programem gastronomicznym. Przydaje się również funkcja dźwiękowego komunikatu o wydruku bonu. 

Szuflada może pracować w dwóch konfiguracjach: z możliwością otwierania poleceniem z kasy, lub za pomocą klucza (również możliwość otwierania awaryjnego). Dzięki sterowaniu impulsem z zakresu 5 – 12 V, 0,7 A o minimalnym czasie trwania 300ms, szuflada współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń.

Dla potrzeb zaawansowanych instalacji stosujuemy systemy kontroli dostępu, logowania oraz systemy przywoławcze takie jak zamki elektroniczne, czytniki kart magnetycznych, czytniki pastylek.