top of page

      Komputery POS

                    Ekrany dotykowe i Kasy Gastronomiczne

Na tej stronie umieściliśmy sugestie dotyczące sprzętu jaki możesz potrzebować, aby otrzymać kompletną ofertę z aktualnymi cenami wystarczy wypełnić formularz, lub skontaktować się telefonicznie 586 005 350

Terminal POS to komputer dedykowany do pracy w miejscu sprzedaży. Umieszczenie w punktach sprzedaży terminali POS z ekranami dotykowymi rewolucjonizuje sposób obsługi Klienta. Dzięki nim goście są obsługiwani szybciej i sprawniej. Ekrany dotykowe oszczędzają czas potrzebny na szkolenie pracowników oraz gwarantują efektywną pracę. Rezultatem jest zwiększenie sprzedaży, obniżenie kosztów działania i wzrost zysków restauracji. Ich niewątpliwą zaletą jest specjalna obudowa odporna na czynniki zewnętrzne i mała ilość zajmowanego miejsca.

edikson pos.jpg

Monitory dotykowe dzieki niskiej cenie są równie popularne jak zintegrowane terminale POS. Do zestawu można zastosować tańsze komputery stacjonarne o wysokich parametrach. Wszystkie nasze monitory przystosowane są do pracy ciągłej 24/7. Dzięki zestawom promocyjnym z drukarkami fiskalnymi możemy zaproponować cenę nawet o 40% niższą niż rynkowa.

 

Jednostki centralne przydają się do zestawów z monitorami dotykowymi i jako serwery. Szczególnie polecamy sprzęt poleasingowy tańszy nawet o 70% od cen nowego sprzętu. Specjalistyczne komputery przemysłowe są nie tylko tanie, ale także wydajne i wytrzymałe. Sprzedajemy jest wraz z dodatkową gwarancją. Co więcej, wyposażamy je w legalne oprogramowanie.

Tablety z systemem Android to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają taniego rozwiązania. Dzięki zaawansowanej technologi sprzęt o bardzo wysokich parametrach można zakupić za symboliczną kwotę. Przydadzą się użytkownikom aplikacji Dotykacka, Posbistro oraz Gastro do przyjmowania i odbierania zamówień na ekranie w kuchni i obsługi panelu kontrolnego, Każdy tablet można umieścić na stojaku, dzięki temu rozwiązaniu powstawje tanie stanowisko POS o bardzo dobrych parametrach.

Kasy firmy Posnet mają funkcje obsługi drukarek bonowych, dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby posiadania komputera ani specjalistycznego oprogramowania. Rozwiązanie szczególnie polecane mniejszym lokalom. 

Drukarki fiskalne Posnet mają możliwość komunikacji sieciowej i współpracują ze wszystkimi systemami sprzedażowymi. Mają możliwość drukowania graficznego loga na paragonie. Posiadają kopię elektroniczną paragonu, funkcję komunikacji online i obcinacz papieru. 

Termiczne drukarki paragonowe umożliwiają wydruk bonu dla kucharza lub barmana jak i faktur VAT. Można je połączyć poprzez port USB lub ETHERNET bezpośrednio z programem gastronomicznym. Przydaje się również funkcja dźwiękowego komunikatu o wydruku bonu. 

Szuflada może pracować w dwóch konfiguracjach: z możliwością otwierania poleceniem z kasy, lub za pomocą klucza (również możliwość otwierania awaryjnego). Dzięki sterowaniu impulsem z zakresu 5 – 12 V, 0,7 A o minimalnym czasie trwania 300ms, szuflada współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń.

Dla potrzeb zaawansowanych instalacji stosujuemy systemy kontroli dostępu, logowania oraz systemy przywoławcze takie jak zamki elektroniczne, czytniki kart magnetycznych, czytniki pastylek. 

Udało się! Wiadomość dotarła.

bottom of page