top of page

KWHotel

Oprogramowanie do hoteli i pensjonatów 

KWHotel to oprogramowanie idealne dla przedsiębiorców świadczących usługi noclegowe. Masz dość przepisywania i poprawiania rezerwacji ? Chcesz zaoszczędzić czas gości i swój ? To program właśnie dla ciebie . Program jest w pełni modułowy dzięki czemu płacisz tylko za to co jest potrzebne.

KWHotel Free

KWHotel Free jest w pełni darmową wersją oprogramowania . Potrzebujesz podstawowego programu do obsługi swojego hotelu bądź pensjonatu ? To jest rozwiązanie właśnie dla ciebie .  

Obsługa rezerwacji jest banalnie prosta . Ekran obsługi jest prosty i intuicyjny w obsłudze .

Zarządzanie pokojami nigdy nie było takie proste . Pełna kontrola nad sposobem rozliczania . 

Panel klienta pozwala na pełną kontrole i prosta konfiguracje każdego klienta .

KWHotel Standard

KWHotel Standard to jednostanowiskowa wersja oprogramowania ze wszystkimi dostępnymi modułami. Chcesz mieć tanie oprogramowanie z wszystkimi najważniejszymi funkcjami służącymi do obługi hotelu ? Zakup teraz KWHotel Standard . Poniżej dodatkowe funkcjonalniści w płatnej wersji programu . 

Moduł fiskalno-księgowy pozwala na wystawianie dodatkowych raportów sprzedaży i innych wzroców raportów stworzonych samemu. 

Plany cenowe pozwalają na manewrowanie cenami w taki sposób aby dostosować ceny pod dane zapotrzebowanie . Moduł umożliwia komunikacje z portalami rezerwacji on-line oraz komunikacji z channel managerami . 

Zarządzanie pokojami nigdy nie było takie proste . Pełna kontrola nad sposobem rozliczania . 

KWHotel Pro

KWHotel Pro jest wielostanowiskową wersją oprogramowania. Dzięki bazie umieszczonej na internetowym serwerze, dane synchronizują sie w czasie rzeczywistym  na każdym stanowisku . 

Baza umieszczona w internecie pozwala na bezpieczną prace na wielu niezależnych stanowiskach .

Możliwe jest również umeiszczenie bazy na wewnętrznym serwerze SQL bez potrzeby umieszczania bazy w sieci. 

Moduł Premium 

Moduł Premium pozwala na synchronizacje oprogramownia KWHotel z największymi systemami rezerwacji online za pośrednictwem channel manager. 

bottom of page