Posbistro  

Program dla restauracji, pubu, foodtrucka na Android

Jesteś restauratorem? Szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci zwiększyć zyski ze sprzedaży? Nie musisz kupować drogiego oprogramowania. POSbistro to przełomowa aplikacja na tablet, która na zawsze odmieni twój biznes! Z nami możesz przyspieszyć pracę kelnerów i zwiększyć zyski ze sprzedaży nawet o 50%. POSbistro to autorytet w branży gastronomicznej! Z naszego oprogramowania korzystają restauracje, bary, kawiarnie i food trucki w całej Polsce.

Wygodne

Wygodne

Nowoczesne

Nowoczesne

Dotykowe

Dotykowe

Funkcjonalne

Funkcjonalne

Kompatybilne

Kompatybilne

Raportowanie

Raportowanie

Prosta osługa

Prosta osługa

Bez kabli

Bez kabli

Zdecydowalismy sie na oprogramowaine POSbistro w kwietniu 2014 roku. Dlaczego akurat POSbistro? Inne systemy są drogie, Zupełnie nie nadają się do wielkości i charakteru naszego biznesu. Zakup drogich systemów to poważna inwestycja, która nie zawsze się zwraca i często jest to bariera nie do pokonania dla mniejszych lokali gastronomicznych, takich jak nasz. Dlatego właśnie wybraliśmy POSbistro. Chcieliśmy, by nasz lokal stał się bardziej nowoczesny a obsługa klineta była na wyższym poziomie. Oprogramowanie POSbistro jak i cały sprzęt to stosunkowo niski koszt w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. 

Dominik Hubicki

Via Cafe

System POSbistro wdrożyliśmy w kawiarni Café tortownia.pl w lipcu 2014, po awarii poprzedniej kasy fiskalnej z rozbudowanym menu. Zmuszeni byliśmy ponieść koszty zakupu nowego sprzętu, mimo, że nie były one uwzględnione w budżecie kawiarni. Zakup urządzeń do systemu POSbistro był niedrogi (wystarczył tablet i malutka drukarka fiskalna), a dodatkowo współpraca z POSbistro na zasadzie abonamentu wyeliminowała konieczność ponoszenia dużych nakładów na początku współpracy. Nie zdecydowalibyśmy się jednak na tak nowatorski system bez gruntownego rozważenia wszystkich za i przeciw. Niewątpliwe zalety POSbistro to przede wszystkim łatwość obsługi - dla młodego personelu kawiarni obsługa oprogramowania jest bardzo intuicyjna, nie było więc potrzeby żmudnego szkolenia.

Agnieszka Klimczak

Cafe tortownia.pl

Aplikację POSbistro wykorzystujemy we Frytkach Belgijskich od maja 2014 r. Działa na dwóch tabletach 10". Pozwla nam ona sprawnie przyjmować zamówienia i praktyczine eliminuje ryzyko popełnienia błędu podczas ich wydawania. Kwestia
zadbania o kolejność zamówień to dla nas priorytet - to wyróżnia nas spośród wielu innych podobnych punktów. 

POSbistro daje nam również wgląd do wszystkich istotnych statystyk sprzedażowych. Dzięki programowi możemy kontrolować wzrosty i spadki sprzedaży, czy ilości zamawianych produktów. 

Łukasz Wilk

Frytki Belgijskie

Please reload