top of page

mojeGastro 

Program dla restauracji online

mojeGASTRO to wszystko, co w dobie internetu potrzebne jest właścicielowi, aby zawsze być na bieżąco i on-line. Dzięki wielu funkcjom nie tylko pozwala na łatwy i szybki dostęp do potrzebnych informacji za pomocą internetu, ale również dba o bezpieczeństwo danych poprzez możliwość umieszczenia ich na wirtualnym dysku. Specjalny moduł iORDERING umożliwia klientom dokonywanie zamówień przez internet.

Backup dane zawsze bezpieczne

Umożliwia stworzenie internetowej kopii zapasowej danych z GASTRO POSa oraz GASTRO SZEFa. Po wykupieniu odpowiedniego pakietu dane z programów są importowane na serwer i dostępne w każdym momencie a użytkownik zabezpieczony przed ich utratą. Zalety: idealny sposób zabezpieczenianie zajmuje miejsca na dysku - dane są przechowywane na naszych serwerach. Współpraca z GASTRO

dashboard - raporty dostepne zawsze i wszedzie

To moduł do internetowego podglądu sprzedaży. Dzięki połączeniu z GASTRO POS dane dotyczące utargu czy sprzedaży są bezpośrednio transferowane i dostępne w każdym miejscu, w którym możliwe jest połączenie się z internetem. Dowolność konfiguracji sprawia, że aktualizacja wykonuje się wg. naszych ustawień, a informacje, do których mamy dostęp są zawsze świeże..

ordering

Kolejny, aktywny kanał sprzedaży w restauracji, barze czy pizzerii. ORDERING jest prostym poszerzeniem funkcjonalności strony internetowej lokalu gastronomicznego. Klient od teraz znajdzie na stronie internetowej restauratora menu lokalu, zobaczy zdjęcia i opisy zamawianych potraw oraz samodzielnie złoży zamówienie w prosty sposób wybierając formę dostawy i płatności. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzyma drogą e-mailową.

 

mobile ordering

To poszerzenie usługi ORDERING o możliwość aktywacji aplikacji, dla własnego lokalu gastronomicznego, dostępnej dla użytkowników urządzeń mobilnych opartych o system Android i iOS. Popularyzacja w sklepach z aplikacjami (Google Play, App Store, inne) będzie dodatkowym kanałem promocji restauracji.

bottom of page